Jiřího Potůčka 337,
Pardubice - Trnová
tel.: 603 227 890
20 let

Výcvik řidičů - nabízíme tyto řidičské skupiny

Hodnocení školy smyku.


hodnotilo 666 zákazníkůJméno (přezdívka): Andrea

Školu smyku jsem dostala jako dárek. Nejdřív jsem si říkala, jestli to není zbytečné, jezdím přeci bezpečně, ale když už jsem ten dárkový poukaz měla, kurz jsem absolvovala. Dozvěděla jsem se něco o teorii smyku a měla jsem možnost vyzkoušet kluzký povrch vozovky v praxi. Školení se mi líbilo, ale brala jsem to jen jako zpestření. Včera jsme potřebovali odvézt druhé auto, jela jsem někam, kde jsem to moc neznala, tudíž jsem byla závislá na mém "doprovodném" vozidle. To se mi už trochu vzdalovalo, takže jsem musela trochu šlápnout na plyn, a pak přišla zatáčka, mokrá vozovka a ... smyk. Nevím, jestli jsem zareagovala správně, každopádně mě to aspoň nepřekvapilo tolik, jako bych byla překvapená, kdybych neabsolvovala školu smyku. Dokonce se mi v hlavě vynořila kružnice, kterou nám pan Hruška smyk popisoval (jedna šipka rychlost, druhá šipka odstředivá síla) NĚCO jsem udělala a jela jsem dál. Třást jsem se začala až kousek dál. První myšlenka bylo poděkování tátovi, že mi tu školu smyku daroval. Takže za mě - rozhodně doporučuji!


Jméno (přezdívka): Jirka

Doporucuji vsem svym znamym. Pomohlo mi to lip procitit vlastni auto (vahu, jak se chova pri smyku). A dekuji za dobrou naladu.


Jméno (přezdívka): Jaroslav Tesař

Perfektní organizace. Přátelský a kompetentní přístup lektorů.


Jméno (přezdívka): mirek

super, že byla individuálně prodávaná zpětná vazba.Možná by nevadilo zásadní zpětné vazby předat i ostatním. Jinak skvělá akce, dobře organizovaná a velmi pěkně voleny disciplíny a jejich sekvence. Rozhodně doporučuji nejistym řidičům a zejména řidičkám. Je možnost si disciplíny projet s trenérem, který přímo radí co a jak a dodá pocit bezpečí


Jméno (přezdívka): hansi

Zopakování základních informací a všeobecných pravidel. Teorie správného úsudku a reakce teoreticky a v praxi. Zkouška brzdné dráhy na různých površích a podobně.


Jméno (přezdívka): Michal Tauchman

Byl skvělý zážitek, a člověk se dozvěděl zajímavé připomínky, jak se chovat v nouzové situaci na kluzkém povrchu. Až budu mít zase vhodnou příležitost, zúčastním se i pokročilé verze kurzu. Děkuji.


Jméno (přezdívka): Dana

Super, poučné.


Jméno (přezdívka): Míra

Opět skvělé.


Jméno (přezdívka): HugoBoss

Děkuji za zkoušku - toho co snad nebudu muset řešit v reálu a pokud ano, tak díky tady natrénování a uvědomění co a jak nebudou škody žádné nebo minimální.


Jméno (přezdívka): Filip Klimeš

S kurzem jsem byl velice spokojen, teprve na polygonu člověk zjistí, že vlastně i ve čtyřicetikilometrové rychlosti je auto obtížné na kluzké vozovce ovládat. Určitě bych jej doporučil "řidičům", co se bezhlavě řítí po dálnici a nedodržují dostatečný odstup. Ti ať se klidně zabijí, ale ohrožují tím ostatní účastníky silničního provozu..


Jméno (přezdívka): Mildik007

Děkuji za skvělou zkušenost.


Jméno (přezdívka): Jarda

Moc pekne udelane a profesionalne pripravene. Myslim ze hodne prinosne. Dekuju


Jméno (přezdívka): Petr T.

Skvělý přístup instruktorů, profesionalita, ochota, na vše bylo dost času, perfektně vše vysvětlili. Diplomy na konci potěšily moc! Psané na jméno, boží!


Jméno (přezdívka): Mara

Celkove velka spokojenost.


Jméno (přezdívka): Čekanová

Poděkování instruktorům.


Jméno (přezdívka): Pavlína Bulínová

Děkuju vám za takový kurz i přístup vás všech. Po autonehodě, kdy jsem dostala několikanásobné "hodiny" na zledovatělé silnici, jsem se v zimních měsících na silnicích bála. Řídit se strachem znamená dělat zbytečné chyby. Jsem ráda, že jste mi pomohli se strachu zbavit a ukázat mi základy řízení v krizových situacích.


Jméno (přezdívka): Honza Vališ

Profesionální přístup, konkrétní cenné instrukce - např. nevěděl jsem, že sešlápnutí spojky zlepší trakci vozidla.


Jméno (přezdívka): Kamil

Moc dobre organizované,zábavné,pěkná vozovka jen skoda ze nebyla o něco delší. Příjemný přístup instruktorů, krásný ceny.


Jméno (přezdívka): Tomáš Oberhuber

Teoretická část byla jasá a názorná, u pratkické se mi líbilo je pozvolné tempo, kdy se jednotlivé úkoly stávaly težšími jen pozvolna. Dobře hodnotím také záverečný test s úhybným manévrem, kdy jsem si uvědomil, že stačí se soustředit na p. Hrušku, kam ukáže a už jsem nevěděl, co s nohama na pedálech. Dobře jsem si tak uvědomil, že v reálné situaci bych spíš nedokázal zareagovat dobře, a že tento manévr je potřeba mít nacvičený. Bohužel ty tři hodiny praktické části byly málo, ale s tím se těžko něco nadělá. Uvžuju tedy o účasti na pokročilém kurzu.


Jméno (přezdívka): Vítek Zdvořilý

Výborné vedení i organizace kurzu.


Jméno (přezdívka): Honza

Velmi dobře zorganizováno, celkem srozumitelně vysvětleno (již před kurzem jsem ty teoretické znalosti měl, nevím zda to bylo srozumitelné i pro někoho úplně netknutého touto problematikou) Celkově hodnotím kladně.


Jméno (přezdívka): David Krupička

Perfektní přístup, super zážitek a hodně nových zkušeností.


Jméno (přezdívka): Jan Černohorský

Celý kurz se mi moc líbil a jsem moc rád, že jsem se zúčastnil. Nepochybuji o tom, že zkušenosti nabité během kurzu zužitkuji při běžném provozu v krajních situacích. Díky praktickým zážitkům si člověk opravdu uvědomí, jak je rychlost jízdy důležitá. a má to zcela jiný efekt, než když to slyší v televizi nebo si to přečte v knížce.


Jméno (přezdívka): Jan Hiblbauer

Výborný způsob jak si uvědomit, že fyzikální zákony platí pro všechny z nás stejně ;) Doporučuji i ženám, zjistí co s volantem v případě smyku a odnaučí se zavírat oči :D


Jméno (přezdívka): Tomáš Bernard

bylo to super, už jsem to na silnici využil a díky škole smyku jsem se dokázal zachovat a nezmatkoval jsem


Jméno (přezdívka): Michaela Mácová

Přínosné to určitě bylo :-)


Jméno (přezdívka): Renata

Moc se mi líbila vstřícnost a jednání organizátorů. Doporučuji všem ženám. Určitě se odvážou a pobaví jako já a zjistí, že i muži se dají v jízdě v autě porazit.


Jméno (přezdívka): Jirka

Možnost získat cenné zkušenosti. Závod je zábavný.


Jméno (přezdívka): Eva Behenská

Dobrý den, dostala jsem Školu smyku jako dárek a jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Myslím, že by si Škola smyku zasloužila víc účastníků ženského pohlaví, protože jsem si vyzkoušela svoje schopnosti, svoje auto i reflexy (ŘP mám 12let a konečně vím, jak na nečekaný smyk :)) Díky za super aktivní odpoledne! S pozdravem Eva Behenská


Jméno (přezdívka): Jan Machek

Líbil se mi přátelský přístup lektorů.


Jméno (přezdívka): Ladislav Paulus

Kladně hodnotím volbu jednotlivých situací k tréninku.


Jméno (přezdívka): Bílek

Hezký den vám přeji , bylo to velmi zajímavé a dost poučné pro mně. I když sem řidič který jezdí opatrně , tak sem byl poučen jak se má řídit .Byl sem spokojen a moc děkuji . S pozdravem Bílek


Jméno (přezdívka): Eva Krepčíková

Manžel byl již podruhé a byl nadšel. Uvažuje, že to v práci navrhne na teambuilding. Moc se nám tam líbilo. Užijete si spoustu legrace a ještě se něco přiučíte. Děkuji moc.


Jméno (přezdívka): Pepa

přijemne vystupovani pana ktery nas kurzem provazel Celkova spokojenost s přijemnim odpolednem Diky


Jméno (přezdívka): Tomáš Terrich

Dobrá zkušenost a příjemně strávený den.


Jméno (přezdívka): Dr. Flegl Radek

I po milonu ujetých km je dobré si občas vyzkoušet rizikovější sitaci. Dostal jsem jako dárek od dětí a využil akce i pro ně. Děkuji


Jméno (přezdívka): Mirek

Myslím, že mi byla škola smykem přínosem. Skutečně jsem si ověřil, že i minimální překročení bezpečné rychlosti znamená, že se auto stane neovladatelným. Ověřil si, jaký postup je nejlepší, pokud se dostaneme do situace vyhýbání, nebo kritického brzdění na kluzkém povrchu.


Jméno (přezdívka): SImča

Bol to každopádne úplne úžasný zážitok, hlavne keď som zistila, že to auto je proste v niektorých prípadoch naozaj neovládateľné. A som rada, že som si mohla vyskúšať ten pocit s tým, že sa vlastne nič nemôže stať.


Jméno (přezdívka): Václav Král

Jsem velice spokojen se školou smyku,dalo mi to spoustu informací,jak se správně zachovat na kluzkém povrchu a jak se vozidlo chová v nestandartním prostředí.  Děkuji.


Jméno (přezdívka): Lišková

Byla to moje první zkušenost, jak se řídí auto ve smyku, děkuji.


Jméno (přezdívka): Zdeňka Homolová

Na autodromu musím pochválit pana instruktora, který nám vše v klidu vysvětlil, měl s námi trpělivost. Také jsem ocenila přítomnost pana Hrušky, který nám v kooperaci s panem instruktorem ukazoval chyby, kterých jsme se při dalších jízdách zkoušeli vyvarovat.


Jméno (přezdívka): Filip Majda

Děkuji za organizaci, velkou vstřícnost a moc fajn spolupráci. Škola velmi zajímavá - je hodně věcí, které si člověk plně neuvědomí, dokud si je na vlastní ruce a nohy nevyzkouší.


Jméno (přezdívka): Milan Novák

Ocenil jsem zejména okamžitou zpětnou vazbu a zkušenost lektorů na cvičišti.


Jméno (přezdívka): Petr Frolík

Děkuji za praktické rady, které bylo možné vyzkoušet.


Jméno (přezdívka): Andrea

Bylo to super, doporučuji hlavně ženám...jen tak v terénu není možnost (ani chuť) se učit smykovat a zkoušet si to. Ve škole smyku pod vedením školitelů se bát nebudou. Mně se akce moc líbila. Andrea


Jméno (přezdívka): Dvořáková Karin

Velmi přínosné a milé.


Jméno (přezdívka): Lubomír Kříž

Kurz proběhl velmi dobře, poděkování patří panu ing. Hruškovi i jeho kolegovi na autodromu


Jméno (přezdívka): Petr Musil

Bezvadná komunikace, profesionální přístup.


Jméno (přezdívka): Radim

Chtěl bych poděkovat organizátorům za trpělivost a skvělou zábavu jak na trati tak i mimo ni. Mohli jsme si vyzkoušet různé situace za různých podmínek, které si na silnici "vyzkoušet" nemůžeme.


Jméno (přezdívka): Kopecký

Bylo to super.


Jméno (přezdívka): Andrea Vozníková

Jinak se mi kurz moc libil a hned jsem ho doporucila kolegum ve firme.Je super,ze podobnou vec delate i pro motorkare.Zaverecny zavod byl milou teckou za kurzem.Mohu urcite kazdemu doporucit. Myslim,ze skola smyku by mrla byt soucasi autoskoly,protoze nejvice ohrozeni jsou mene zkuseni ridici.


Jméno (přezdívka): Ivo

Díky za moc příjemný přístup všem organizátorům. Jen příště tak o deset stupňů méně. Těch 39 st. je na asfaltu opravdu dost. Těšíme se i se synem na někdy příště....


Jméno (přezdívka): Petr Žanta

Opravdu vydařená akce, jak se říká, dokud si to nevyzkoušíš, tak neuvěříš.


Jméno (přezdívka): Irena Hamplová

Skvělá a velmi užitečná akce. Rozhodně se zúčastním ještě minimálně dvakrát:-) Absolvování by mělo být povinné pro všechny řidiče.


Jméno (přezdívka): Hanka Píchová

Děkujeme za pěkný den, moc se nám u Vás líbilo. Hlavně vtipně podaný výklad :-) Vzhledem k tomu, že jsme byli dva v jednom vozidle, tak jsme měli, dá se říci, lepší režim, než je při neustálém popojíždění a čekání ve frontě. Nemohu to hodnotit za ostatní účastníky, ale na tak malý autodrom byla skupina celkem dost velká. Ale jak jsem psala, nás se to nedotklo. Přejeme, ať se Vám daří a máte mnoho řidičů, který jezdí bez nehody.


Jméno (přezdívka): Janinka

Podpora, individuální přístup - zpětná vazba po každém cviku na dráze...


Jméno (přezdívka): Přemek

Velmi dobrá zkušenost s ovládáním vlastního vozu. Zjištění, jak se vůz chová a kde jsou limity, kdy už se nedá ovládat apod. Dle mého názoru by školu smyku měl zkusit každý řidič..


Jméno (přezdívka): Alan

Sem za volantem 18 let ale uvás sem se konečne cejtil jako řidič z povolání moc sem si to užil super akce hlavně závěrečný zavod děkuji za pěkný a potřebný zážitek řidič Aleš Prokop


Jméno (přezdívka): Tomáš

Děkuji za možnost vyzkoušet auto v situacích, kam se snad normálně nedostane. Člověk přijde na to, čemu se má na silnici vyvarovat.


Jméno (přezdívka): Daniela

Skvělí instruktoři, párádně jsme se vyřádili a ujistili jsme se v řízení.


Jméno (přezdívka): Martin

-zavod byl zabavny, je dobre moct si zkusit neco naplno


Jméno (přezdívka): Petr

Moc se nam to libilo, skvela zabava


Jméno (přezdívka): Martin Beránek

Bylo to poučné i zábavné. Děkuji


Jméno (přezdívka): Václav Štosek

Myslím, že by to měl povinně absolvovat každý řidič. Děkuji


Jméno (přezdívka): Iveta

Oceňuji kladný přístup provozovatele a jeho spolupracovníků k účastníkům školy. Snažili se nám osvětlit dané situace a předat mnohé zkušenosti. I přes nepříznivé počasí - vedro, dobrý zážitek.


Jméno (přezdívka): Hana Blehová

Kurz byl velmi přínosný, děkuji.


Jméno (přezdívka): Matěj

Zavedl bych školu smyku jsko povinnou součást pro udělení řidičského oprávnění. Dle mého názoru je škola smyku velkým přínosem (za mne tedy verze pro pokročilé) pro všechny řidiče. V budoucnu se k Vám opět někdy vrátím.


Jméno (přezdívka): MateSMC

Na úrovni, profesionální přístup pořadatelů. Děkuji


Jméno (přezdívka): Simona

Veliká legrace, uvědomění si vlastního auta, reflexů, možností, bylo to vážně moc fajn a můžu jen doporučit dalším :)


Jméno (přezdívka): Alena Filipová

Velmi kladně hodnotím teorii,zejména smysl přednášejícího pro humor.Díky tomu byla teorie velmi záživná.Děkuji


Jméno (přezdívka): Jan Štosek

Konečně jsem se dozvěděl a hlavně si vyzkoušel, jak se chovat, když jde do tuhého. Děkuji


Jméno (přezdívka): Honza

Bylo to super, skvěle jsem si to užil a nemám tomu co vytknout.


Jméno (přezdívka): Roman

Velice zábavné a hlavně přínosné informace k ovládání vozidla. Nadmíru spokojen


Jméno (přezdívka): Michal

Škola smyku byla fajn. Člověk si vyzkouší, co může od svého auta čekat a i ví, jak to na zledovatělé cestě funguje. Velice doporučuji!


Jméno (přezdívka): Tomas

Na škole smyku jsem byl již podruhé a naprostá spokojenost. Velké díky patří i samotnému p. Hruškovi za organizaci atd.


Jméno (přezdívka): Pavel

Byl jsem účastníkem školy smyku pro začátečníky a neshladl jsem nic zásadniho jako podnět pro změnu. Jediné co bych možná upravil je počet aut na polygonu, maximálně 10. Byla dlouhá čekací doba na jízdy jednotlivých simulací, ale chápu, že pronájem polygonu něco stají a nikdo to nebude dělat jen pro moje krasné oči. Moje hodnoceni 99% a určite se někdy vrátím na školu smyku pro pokročilé... Děkuji za naučnou neděli


Jméno (přezdívka): terrii

Výborná zkušenost, jen bych přidala prudké zastavení na mokru. Jinak spokojenost.


Jméno (přezdívka): Tomáš Hauser

Skvělý osobní přístup a vysvětlení principů.


Jméno (přezdívka): Jiří Franc

Děkuji vám za výbornou organizaci, profesionální a přátelský přístup


Jméno (přezdívka): Ondra

Kurz mohu jen doporučit. Řidič má možnost si vyzkoušet chováni vozidla a natrénovat jeho správné ovládání.


Jméno (přezdívka): Tomáš Bandžuch

Nemám, co bych vytkl. Doporučuji všem známým.


Jméno (přezdívka): Jaroslav Lauryn

Poukaz jsem dostal jako dárek od dcery. Nejprve jsem zvažoval, zda vzhledem k mému věku 66 let, má cenu ještě tuto akci absolvovat. Teď jsem rád ,že jsem to nevzdal. Bylo zajímavé srovnat své dovednosti s ostatními o jednu ale i dvě generace mladšími účastníky. Poznal jsem i chování mého auta v mezních situacích. Ověřil jsem si, že podvědomá reakce mojí pravé nohy na brzdu je hodně zafixovaná. Oceňuji i celkové přátelskou atmosféru kurzu, k níž přispěli jak pracovníci vaší autoškoly tak i účastníci kurzu.


Jméno (přezdívka): Alžběta

Kurz mi osvětlil některé zažité omyly, člověk si konečně vyzkouší, co dělá auto na mokré ploše, ani bych neřekla, že to jde do smyku tak rychle! Rozhodně velký dík!


Jméno (přezdívka): M

Ocenuji pratelskou a pohodovou atmosferu cele akce.


Jméno (přezdívka): Ing. Jakub Šach

Dobre informace, pohoda, casove zvladnute, super zazitek. Diky


Jméno (přezdívka): Petr Kučera

Kladně hodnotím celý program kurzu, přístup instruktorů a přátelskou atmosféru celého kurzu. Díky!


Jméno (přezdívka): Vlasáková Hana

Bezvadné bylo, že dcera mohla v podstatě kurz absolvovat se mnou a nemusela na mě dlouze čekat. Děkuji za svižný průběh a vtipné vložky při školení, osvěží to.


Jméno (přezdívka): Absolvent

Určitě je to dobrá zkušenost, člověk si uvědomí jak malý rozdíl v rychlosti zásadně ovlivňuje chování vozu. Díky!


Jméno (přezdívka): Dejmulka

Dobrá atmosféra, zábavné podání, důkladné vysvětlení.


Jméno (přezdívka): Kuba

Skvělý způsob jak příjemně strávit odpoledne a při tom se naučit jak předejít a případně zvládat krizové situace v zimě.


Jméno (přezdívka): Lúca

Díky moc pane Hruška za tuto možnost si vyzkoušet jak si počínat v autě při řezných situacích.


Jméno (přezdívka): Lucie

Naprosto skvělá a přínosná zkušenost!!! Navíc super přístup pana Hrušky a celého týmu autoškoly! Vřele doporučuji!


Jméno (přezdívka): Karel Mader

Líbilo se mi, že bylo vše pojato jako škola bezpečné jízdy, ne závodění. Zklamáním bylo moje Subaru, které na kluzké ploše prakticky nebrzdí, brzdná dráha druhá nejdelší ze všech aut, budu si muset dávat pozor. Jsem rád, že jsem to zjistil nyní, ne až někde na silnici.


Jméno (přezdívka): Jakub Šelešovský

Pro sebe bych potřeboval více času a více ježdění, speciálně teď v létě, když člověk není "rozklouzaný". Ale chápu, že se to v tom časovém prostoru nedá stihnout. Přesto oceňuji organizaci bez zbytečných prostojů a těším se na pokračování (snad Ježíšek naježí).


Jméno (přezdívka): Pavel

Měl by ji absolvovat každý aby předešel problémům na sil- nicích.


Jméno (přezdívka): Honza

Děkujeme za vstřícnost a ochotu jak v teoretické, tak i v praktické části.


Jméno (přezdívka): Jiří Čelikovský

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za příjemně strávenou neděli, jsem rád že jsem si hlavně vyzkoušel jak se auto chová, jak reaguje a co všechno dokáže na kluzkém povrchu. Pro mě osobně byl nejdůležitější vůbec samotný pocit toho že si auto dělá co chce a že když se mi podobná situace stane na silnici tak se neleknu, neleknu se a hlavně již budu vědět co mám dělat. Osobně jsem si myslel že auto bude trochu více ovladatelnější než ve skutečnosti bylo. Děkuji za Vaší přednášku a za zábavně strávenou neděli a hlavně za Vaší ochotu po mě vždy sbírat sražené kuželíky ( :D ).


Jméno (přezdívka): Mauerová Marta

Ačkoli nejsem "automobilový" typ, tak mě to velmi bavilo a kurz mi přišel pro praxi hodně přínosný - proto doporučuji dál svým kamarádům. Zvažuji účast na kurzu pro pokročilé.


Jméno (přezdívka): Šenberk se

Vřele všem doporučuji,


Jméno (přezdívka): Janoušek

jinak spokojenost, yávod na konci je příjemné zakončení.


Jméno (přezdívka): Miloš Resl

Praxe zajímavá, personál příjemný. Vše probíhalo svižně, bez zbytečných prostojů. Absolutně OK!


Jméno (přezdívka): Luboš Svačina

Celý program byl výborný, jak teoretická část vtipně a poutavě podaná panem Hruškom, tak i praktická část na okruhu. Snad nebudu muset nikdy tyto hraniční smykové situace řešit, ale kdyby ano, mám pocit, že bych dokázal zareagovat lépe než před kurzem - a to je asi to hlavní. Díky ještě jednou.


Jméno (přezdívka): Filip Hron

Škola smyku je skvělý nápad, který člověku v řadě věcí otevře oči. Dobrý řidič není ten, kdo jezdí rychle a riskantně, ale ten kdo má respekt. K druhým, vozu a svým schopnostem. Vaše pojetí celého kurzu má jeden atribut, který člověk v dnešní povrchní a uspěchané době postrádá- atmosféra je přátelská, uvolněná. Nikdo si na nic nehraje a to je moc důležité. Když děláte věci dobře, lidé si toho všimnou. Přeji celému kolektivu pevné zdraví a dobrý pocit z odvedené práce. S pozdravem Filip Hron


Jméno (přezdívka): Luda Buda

Prima instruktoři. Možnost si zkusit něco nového mimo silniční provoz.


Jméno (přezdívka): Ing. Štuller

1. Oceňoval jsem méně formální, a asi i více přátelské prostředí (před léty jsem byl na podobné akci v Mostě ...) 2. Velice se mi líbila zaujímavě podaná teoretická část, zejména zvláštní druh "humoru" ... (manželce jsem ihned vyčinil, že "šetřila" na převodovce ...)


Jméno (přezdívka): Markéta Kratochvílová

Moc se mi celý program líbil a byl přínosem.


Jméno (přezdívka): Šimon Rybišár

Bylo to naprosto super, jediná chyba - z mojí strany - byla ta, že jsem mezi začátečníkama a pokročilýma udělal takovou časovou mezeru. Mít to třeba po týdnu, dvou, měsíci, tak si to užiju ještě víc. Díky moc, děláte to dobře. :)


Jméno (přezdívka): Inna Šuchmanová

Bylo by lepší, kdyby měli zúčastnění možnost mít instruktora při provádění manévrů v autě, je to zcela jiné. Také výcvik pro "zažití" manipulace s autem na kluzkém povrchu se mi zdal příliš krátký - málo pokusů, ačkoliv je to samozřejmě individuální. 


Jméno (přezdívka): Eva

Dostala jsem skolu smyku k vanocum a vubec se mi tam nechtelo, mela jsem z toho strach, ale musim rici, ze je opravdu dobre si vyzkouset, jak auto reaguje na kluzkem povrchu a dozvedet se, jak ho ovladat. Takze to byla pro mne velka zkusenost a nakonec si mi kurz libil a jsem rada, ze jsem ho absolvovala.


Jméno (přezdívka): Jana

Velice přínosné. Všem doporučuji.


Jméno (přezdívka): Alena Černá

Líbil se mi přístup školitelů - především jejich trpělivost a profesionalita.


Jméno (přezdívka): jan salac

Kladne bych ohodnotil cele usili realizacniho tymu. Poklidna atmosfera a propojeni teorie s praxi. Take jsem vyuzil zakoupeni skoly smyku za zvyhodnenou cenu.


Jméno (přezdívka): Tomáš Větrovský

Přátelský přístup, otevřenost, neformální atmosféra.


Jméno (přezdívka): Lucie

Velmi oceňuji koncepci, uspořádání i vedení praktické části. Věřím, že se mi praktické vyzkoušení alespoň maličko vžilo a v případě potřeby bych reagovala na krizovou situaci tím správným způsobem.


Jméno (přezdívka): Michal Jirák

Děkuji panu Hruškovi, byl to krásný a zajímavý zážitek.


Jméno (přezdívka): Jana C.

Prijemne straveny cas, spoustu uzitecnych informaci a moznost si nazivo ve vlastnim aute vyzkouset zachazeni s autem.


Jméno (přezdívka): Johny

Příjemné prostředí a přátelská atmosféra.


Jméno (přezdívka): chd

jinak super, díky


Jméno (přezdívka): Miroslav Šimáček

Celá akce mě i manželku překvapila a předčila naše očekávání. Děkujeme za skvělý zážitek a doufám, že nebudeme muset nabyté znalosti použít v praxi. Ale myslíme si, že na neočekávané události jsme díky Vám připraveni. Ještě jednou děkujeme.


Jméno (přezdívka): Míra - Medvěd

S celým průběhem jsem byl spokojen, poučné, zábavné, společenské, prospěšné.


Jméno (přezdívka): Jakub Mikulecký

Velmi jsem ocenil přítomnost matadorů motosportu. Jejich nadšení pro smyk bylo nakažlivé, hned po tom, co odeznělo hysterické zděšení ;o))


Jméno (přezdívka): Pavel Maťátko

Děkuji za perfektní přístup a jsem moc rád, že jsem si mohl bezpečně, i s odborným poradenstvím, vyzkoušet schopnosti a chování svého auta. Mělo to pro mě velký přínos. Ještě jednou moc děkuji.


Jméno (přezdívka): Jaroslav Halamka

Škola byla perfektní, jsem rád, že jsem si mohl zkusit takovouhle jízdu. Díky.


Jméno (přezdívka): Peter K.

Chcem sa poďakovať pánovi Hruškovi a jeho kolegom za skvele zorganizovanú školu šmyku, teória bola príjemne vtipná a krátka, jazdy pre začiatočníkov tak akurát...už sa teším na školu šmyku pre pokročilých kde sa celý deň len jazdí :)


Jméno (přezdívka): Bára

Skvělé a profesionální jednání, které se často nevidí! Děkuji!


Jméno (přezdívka): newman

přínosem je možnost vyzkoušet si co dokáže auto na kluzkém povrchu v různých režimech - brzda, spojka, obojí současně, na rovině či v zatáčkách


Jméno (přezdívka): Radim Froš

Skvělá zkušenost, určitě se může hodit do nepředvídatelných kritických situací, kterých můžeme na cestě potkat spousty.


Jméno (přezdívka): Dominik

Moc jsem si to užil a přemýšlím o další části školy smyku pro pokročilé


Jméno (přezdívka): Ondřej

Bylo to super, jak z teorie, tak z praxe si člověk odnesl nové poznatky a navíc pan Hruška je fakt vtipálek, takže žádné stresy nehrozí. :-)


Jméno (přezdívka): Robert Bešťák

Kurz byl velmi dobře organizován a člověk si mohl prakticky vyzkoušet co nemůže na silnici.


Jméno (přezdívka): Tomáš Čech

dekuji za zajimavy program a moznost vyzkouseni si ostrejsi jizdy rozhodne si jsem jistejsi pri rizeni


Jméno (přezdívka): Eliška

Poděkování za vstřícný přístup všem. Den jsem si užila a myslím, že to bylo určitě přínosné. Plac na smykování sice nebyl nikterak velký, ale i na malém dvorku se děli velké věci. Ještě jednou díky. Eliška


Jméno (přezdívka): Aleš Horák

Jinak se mi organizace i samotný kurz moc líbil. Oceňuji i možnost účasti spolujezdce. Budu doporučovat!!!! Přeji hodně spokojených zákazníků!


Jméno (přezdívka): Zdenek

S kurzem jsem byl spokojený. Doporučuji.


Jméno (přezdívka): Honza

Bylo hezké sledovat jak mnohem novější a dražší vůz se všemi moderními asistenty ABS, ESP, HBA, TCS a VSM. se na kluzné ploše motal stejně jako já s Felícií. :)


Jméno (přezdívka): Vít Hlaváček

Díky za školení. Vidím to jako přínos a není nad to si to zkusit a zažít na cvičišti než pak někdy na silnici.


Jméno (přezdívka): Tomas Barta

Diky za skvely zazitek a zksenosti, ktere se na silnici jen zuroci.


Jméno (přezdívka): Milan Hanus

V každém případě velký dík za velmi příjemné a smysluplně ztrávené odpoledne !


Jméno (přezdívka): Pírko

Dobrá organizace a plynulost jízd.


Jméno (přezdívka): Ing. Petr Lupínek

Je dobře, že se člověk seznámí více se svým autem, jak se chová a co dělat, aby se do mezní situace nedostal a když už, tak jak z ní co nejlépe ven :-) Díky za skvělé a přínosné odpoledne.


Jméno (přezdívka): MatthewS

Děkuji za příjemně strávené odpoledne, je to ideální řešení k získání zkušeností mimo ostrý provoz pod dohledem zkušených lidí kteří poradí upozorní a také závěrečná soutěž je pěkné zpestření:-)


Jméno (přezdívka): Petr Mojžíš

Škola smyku mi ukázala, jak se chová vlastní auto za nepříznivých podmínek, které mohou běžně nastat. Školení bylo podle mého názoru opravdu profesionální. Po koupi nového voze sem opět zajedu.


Jméno (přezdívka): Simona Konopková

Velmi velmi velmi děkuji za úžasný zážitek! Vaše škola pro mě byla přínosným a nezpomenutelným zážitkem. Ráda Vás doporučím dalším potencionálním zájemcům. Bylo to skvělé!!!


Jméno (přezdívka): Petr Jurášek

Díky - skvělý zážitek a možnost ověrit si věci, na které není v provozu čas. Doufám, že nabyté zkušenosti nebudu muset použít :-).


Jméno (přezdívka): Petr Prosecký

Profesionálně organizované, dalo mi to hodně do motoristického života, doporučuji vyzkoušet.


Jméno (přezdívka): Michal

Perfektní zkušenost. Teorie rozhodně není nudná, lektor ji prokládá řadou velmi vtipných komentářů, bavil jsem se. Praktická část byla delší, než jsem čekal - super. Navíc žádné dlouhé čekání mezi "disciplínami", vše jak na běžícím pásu. Doporučuji.


Jméno (přezdívka): Jana

Škola smyku nemůže připravit řidiče na všechny situace, které mohou nastat, ale pokud je jejím cílem umožnit řidičům zkusit si, jak auto reaguje za ztížených podmínek a jak přitom nezpanikařit, pak tento cíl splňuje.


Jméno (přezdívka): Fanda

Dobří instruktoři na trati.


Jméno (přezdívka): Pavlína

Teoretická část kupodivu nebyla ani trochu nudná, výuka byla zajímavá a přínosná, jen lituji, že mi některé informace vypadly z hlavy. Možnost vyzkoušet si jízdu na kluzkém povrchu ve vlastním autě je skvělá a zážitek teoreticky nesdělitelný. Výuka probíhala v příjemné a přátelské atmosféře a vše bylo dobře zorganizované. Velmi jsem uvítala i možnost přítomnosti rodinného příslušníka či kamaráda. Líbilo se mi, že pan majitel je pro věc zapálený a vstřícný. Přijela jsem z Brna a nelituji, všem doporučuji!


Jméno (přezdívka): Mgr.Machová.V

Nejenom,že škola smyku je určitě přínosem pro každého řidiče, tak velice kladně hodnotím organizaci a obsah celé akce,vstřícnost a ochotu pana Ing.A.Hrušky při domlouvání termínu. Myslím,že všem organizátorům patří poděkování a jelikož mám možnost srovnání,tak tuto autoškolu určitě přednostně doporučuji dalším zájemcům,kteří se ještě rozmýšlejí,kde kurz objednat :-)


Jméno (přezdívka): Hanka

Škola smyku se mi velmi líbila, po absolvování jsem ji zakoupila dětem jako vánoční dárek, dále jsem ji společně s kolegy zakoupila kolegovi k narozeninám a chystám se ji koupit i kamarádovi. Všem známým řidičům ji doporučuji, jak je fajn si vyzkoušet, co udělá auto na mokré vozovce.


Jméno (přezdívka): Lucie Králová

Velmi záživné, skvěle strávený čas.


Jméno (přezdívka): Veronika Mazáčová

Dobrý den autoškola smyku je velmi přínosnou zkušeností a jsem ráda, že jsem si tento kurz zakoupila.


Jméno (přezdívka): Vojtěch T.

Moc děkuji za skvělý kurz školy smyku. Moc jsem si to užil odnesl si sebou spousty důležitých informací, jak předcházet neočekávaným situacím na silnici a jak se zachovat, když taková situace nastane. Byly zde informace, které se v autoškole člověk nenaučí a může si je vyzkoušet v reálné podobě na bezpečném cvičišti.Instruktoři mají dobré znalosti a dokáží vše pochopitelně vysvětlit. Všem tento kurz doporučuji.


Jméno (přezdívka): Michaela Králiková

Bylo to pro mě velkým přínosem.


Jméno (přezdívka): Katka Brozkova

Dle meho nazoru velmi prakticke, teorie i praxe v dobrem pomeru, ridic ma moznost porovnani a vyzkouseni, jak se vuz chova v ruznem prostredi a k tomu dostane rady, co je v ktere situaci dobre udelat, na co se zamerit, co naopak nedelat..


Jméno (přezdívka): myskovsky

kladně hodnotím teorii a rady které se daji využít


Jméno (přezdívka): Hodrova

Moc se mi to libilo a i dalsim clenum rodiny, kterym jsem dala poukaz a zucastnili se. Dekuju.


Jméno (přezdívka): milan

Kurz byl přínosem k zvládnutí krizových situací na silnici. Velice ho doporučují i ostatním.


Jméno (přezdívka): machajda

výborný nápad, dobrá organizace


Jméno (přezdívka): Sláfek

Připomínky nemám byl jsem nadmíru spokojen. Děkuji bylo to pro mne přínosné.


Jméno (přezdívka): Janzen

Výborné, naučené reakce mi nejednou pomohli v praxi.


Jméno (přezdívka): Markéta

Bezva zkušenost, která se může kdykoliv hodit. I když gumy na autě dostaly trochu zabrat, tak to bylo super, díky moc.


Jméno (přezdívka): Jana

celkove je to velmi dobra zkusenost i na tomto malem prostoru vyzkouset. co to znamena dostat opravdovy smyk velmi jsem se toho bala, ale obe zkusenosti z obou verzi skoly smyku byly k nezaplaceni


Jméno (přezdívka): Miroslav Tesárek

Byl jsem spokojen s vaším "Kurzem bezpečné jízdy", jak teoretická, tak praktická část mne zaujala. Vřele tento kurz lze doporučit začínajícím řidičům, řidičům, kteří si potřebují ověřit vlastnosti svých vozidel a těm, kteří netráví mnoho času za volantem a potřebují si ověřit i svoje možnosti a znalosti. Byla skvěle zajištěna bezpečnost účastníků a při respektování pokynů instruktorů byla minimální šance na poškození vozidla či dokonce ohrožení zdraví účastníků. Děkuji a budu se těšit na další, možná i pracovní setkání.


Jméno (přezdívka): Petr

Autoškola splnila moje očekávání.


Jméno (přezdívka): pokorny641

Skvělí školitelé co mají mnoha letý zkušenosti jak řidiče naučit ovládat své auto v krizových sutiacích


Jméno (přezdívka): Elfi

Super, všem můžu doporučit. Lepší vyzkoušet smyky zde než někde v provozu :-) Báječně sem si to užil a něco se přiučil.


Jméno (přezdívka): Petra Brunová, Kurcsa Ondřej

Spokojenost :-))


Jméno (přezdívka): Míša

Nemám co bych vytkla.BYla jsem naprosto spokojená.Jízdy jsem si užila.Vše bylo dobře připraveno,vysvětleno.


Jméno (přezdívka): Šárka Kudýnová

Díky škole smyku předcházím snáž krizovým situacím, určitě vřele doporučuji všem. Jde o naše zdraví a životy a neznám lepší investici, než do vlastního zdraví. Děkuji panu Hruškovi a spol za jejich rady, praxi a trpělivé sbírání sražených kuželů...


Jméno (přezdívka): Luboš Říha

Velmi dobrá organizace a celá škola byla povedená


Jméno (přezdívka): Tůmová Kateřina

když jsem školu smyku dostala jako dárek zhrozila jsem se, ze musím jet svým autem, nakonec to bylo lepší než sednout do cizího auta. Organizace byla super a když jsem si první smyk vyzkoušela chtěla jsem zas a znova :-D Pan instruktor byl ochotný a když jsem se bála sedl do auta se mnou. Všem doporučuji !


Jméno (přezdívka): Tomáš Lešner

Jako člověk, který na Vašem autodromu nikdy nebyl a neví, "jak to tam chodí" bych uvítal, kdyby po mém příjezdu k závoře někdo přišel, řekl "dobrý den, jestli jdete na školu smyků tak zaparkujte tamhle a zatím se můžete tamhle odtud dívat, ty děti své minimotorky dojezdí za pět minut, pak začnou vase smyky". Jiné slabé místo nevidím, po svolání účastníků rozpačitých z této situace, šlo všechno jako na drátkách. Překvapilo mě,že po kafi, které jsem si dal o přestávce, jsem jezdil hůř než do přestávky. To je užitečné poučení a od té doby si kafe nedávám, když mám řídit.


Jméno (přezdívka): Pavlína Kučerová

Vynikající prostředí, pohodová atmosféra a spousta žážitků a užitečných informací.


Jméno (přezdívka): Josef Jinek

Připomínky nemám žádne, organizace super ;). Rozhodně moc děkuji za skvělý zážitek a cenné rady, kterými se snažím řídit. Doufám a přeji aby se vám dařilo i nadále.


Jméno (přezdívka): Richard Čapek

Bylo to hezké odpoledne, jízda zručnosti na čas byla příjemným zpestřením. Snad také připomněla řidičům vlastní meze, limity svých schopností.


Jméno (přezdívka): Michal

Zajímavé a přínosné. Dobrá organizace.


Jméno (přezdívka): Kaupová Jaroslava

Užitečně stávený čas s načerpáním,nebo obnovením si jak teorie, tak hlavně alespoň trochu praxe ve zhoršených podmínkách.


Jméno (přezdívka): Řidič

Mohlo by to trvat klidně i déle.Děkuji, bylo to opravdu poučné a zábavné.


Jméno (přezdívka): Monika Šťastná Kohoutová

Škola smyku pro mě byla velmi zajímavá. Zúčastnila jsem se jak začátečnického kurzu, tak poté kurzu pro pokročilé. Přijde mi důležité vědět, jak se zachovat, když se mi podobná situace stane v reálu. Naštěstí se mi to ještě nestalo, ale je fajn vědět, že alespoň tuším, co s tím. Moc díky celému týmu školitelů.


Jméno (přezdívka): Josef Čiháček

Děkuji Vám za informace a vyjímečné zážitky na cvičišti. Myslím, že je moc dobře mít možnost zažít tyto nestandardní situace na vlastní kůži ve vlastním voze na bezpečném místě. Děkuji.


Jméno (přezdívka): necekjiri

Akce byla super (28.10.), bavil jsem se jak na teoretické části, tak na té praktické. Zajezdili jsme si všichni dobře, díky malému množství účastníků (max. 12. - na jiných autodromech jsem viděl i max. počet účastníků 20). Akce taky byla super díky panu Hruškovi, bez něho by to nebylo ono. Ještě jednou díky.


Jméno (přezdívka): Martin Šenk

Kurz byl super.Bylo to zábavné i poučné.Moc děkuji.


Jméno (přezdívka): Jaroslav Páv

Velká paráda, přijedu s dodávkou.


Jméno (přezdívka): Merunková Blanka

děkuji moc, rozhodně mě ten den hodně naučil a v případě smyku rozhodně nepanikařím :) královsky jsem se bavila a zároveň se něco naučila... ráda využiju poukazu a znovu vás navštívím, tentokrát i s partnerem :) přeji i vám krásné svátky


Jméno (přezdívka): Michala

Velmi mne překvapil příjemný a přátelský přístup, atmosféra celého dne byla výborná. Jízda zručnosti s drobným oceněním každého z účastníků byla dobrým zpestřením.


Jméno (přezdívka): Jaroslav Tomeš

I přesto, že vlastním ŘP od roku 1970 s oprávněním na včechny skupiny a mám najeto s různými vozidly přes 1 mil.km na různých typech povrchů (bydlím v Podkrkonoší), možnost vyzkoušet si, co vozidlo na kluzké vozovce dokáže a co si s ním řidič může dovolit je k nezaplacení a měl by ho absolvovat každý držitel řidičského oprávnění. Děkuji za tuto možnost a vřele každému doporučuji.


Jméno (přezdívka): Ondřej Netolický

Kurz se mi líbil, určitě mi to něco dalo. Těžko říct, zda byl vynikající, muselo by se to srovnat s jinými kurzy někde jinde.


Jméno (přezdívka): Mach

Bylo to přínosné, školení v učebně zajímavé. Opakování je matka moudrosti...


Jméno (přezdívka): Eva

Velmi dobrá zkušenost.


Jméno (přezdívka): Bořivoj Prokeš

Byla možnost vyzkoušet si na vlastní kůži to, co na normální komunikaci zkusit nelze, ale může to ní nastat. Dostalo se mi informací, které vyvracely dlouho tradované a nesprávné zásady, jak v určitých situacích reagovat. Prostředí i přístup lektorů hodnotím velice kladně.


Jméno (přezdívka): ovlas

Školu smyku jsem nejdříve absolvoval v polovině roku sám a následně ji objednal manželce. Ještě ráno 28.10. před kurzem jsem poslouchal, co jsem ji to dal za dárek, že si rozbije auto, že se bojí .... Ale teď na to co si vyzkoušela nedá dopustit. Zaslaný slevový poukaz pravděpodobně využijeme pro někoho z rodiny (synovec nebo neteř).


Jméno (přezdívka): Gabriela Benešová

Děkuji za velice milý přístup pracovníků. Atmosféra byla opravdu pohodová.


Jméno (přezdívka): jezdec

Kurz byl cca 5 hod., ale uteklo to strašně rychle.Mohu vřele doporučit.Teoretická i praktická část byla zajímavá i zábavná.Člověk si vyzkouší ovládání svého auta. Bylo to super.


Jméno (přezdívka): Adri

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za školu smyku, nové věci jsem se naučila s autem, teď na zimu se to bude hodit :-) pokud příjde (což doufám že ne) nějaká krizová situace, určitě si na Vaši lekci vzpomenu.


Jméno (přezdívka): Dalimil Peša

Škola smyku byla hodně zajímavá řekl bych že i velmi přínosná. Vřele doporučuji.


Jméno (přezdívka): Vlada

Pulden plny uzitecnych zazitku. Narame jsem se pobavil, klidne bych na to obetoval i cely den. Uz se mi ty zkusenosti parkrat hodily. Mockrat dekuji!


Jméno (přezdívka): Lenka

Je dobré si uvědomit, jak auto reaguje v různých situacích, na různých površích a také jak rychle jsem schopna zareagovat. Výborná zkušenost, jak pro začínající, tak pro pokročilé řidiče.


Jméno (přezdívka): Pšeničková Jitka

Ve srovnání s jinou autoškolou, která provádí školy smyku, je na této výhodou menší počet zúčastněných aut a také i případná praktická pomoc pořadatele školy smyku při jízdě. Pří absolvování vládne přátelská atmosféra.


Jméno (přezdívka): Pilná- Marková

Dobrý den pane inženýre Hruško, v tomto roce jsem absolvovala Vaši školu smyku. Byl to dárek k mým 60. narozeninám od mých dětí. Moc jsem po tom toužila a školu smyku a hlavně "hodiny" jsem si užila. Moc mi to pomáhá při dnešním provozu. Dodnes mi tato zkušenost dělá velikou radost a já i mé děti se z tohoto zážitku těšíme a vzpomínáme. Splnil se mi sen. Musím říci, že tato zkušenost ovlivnila i mé chování na silnici. Zbytečně neriskuji a jezdím s větší jistotou. Moc Vám děkuji. Pilná- Marková


Jméno (přezdívka): Martin Huťa

Jednoznačně třešničkou na dortu je závěrečná jízda zručnosti :D, tu jsem si užil mimořádně !


Jméno (přezdívka): Michal Matějka

Moc děkuji za možnost vyzkoušet si jízdu na hranici možností auta i vlastních možností. Dobré rady instruktorů a nakonec zpestření závodem. Všem tuto školu smyku doporučuji.


Jméno (přezdívka): Petr Gilka

Škola mi dala možnost vyzkoušet auto v kritických situacích,které jsem díky výborným instruktorům zvládl.Ukončení školy závodem je výborná věc a pomyslnou třešničkou na dortě.Díky všem co se na tom podíleli.


Jméno (přezdívka): Markéta

Školu smyku jsem podstoupila hned po loňských vánocích, musím uznat že ne jednou se mi rady a zkušenosti z autodromu v následující zimě hodily. Moc děkuji za zdokonalování v ovládání vozidla a určitě bych školu smyku doporučila nejen začínajícím řidičům. Sama přemýšlím o škole smyku pro pokročilé.


Jméno (přezdívka): Tomáš Blažek

Dobrý den. Škola smyku byla pro mne vlekým přínosem. Již získané zkušenosti využívám ve svém profesním i soukromém životě. S pozravem Tomáš Blažek


Jméno (přezdívka): Pavel

Přínosná a zajímavá zkušenost pro řidiče začátečníky i zkušenější šoféry. Bezpečně si zde můžete vyzkoušet chování vlastního vozidla na kluzkém povrchu a díky radám instruktorů se naučíte těmto situacím v ideálním případě předcházet nebo je alespoň co nejlépe řešit. Velmi zajímavá je i závěrečná jízda zručnosti o ceny (kurz pro pokročilé).


Jméno (přezdívka): Jan Dont

Velmi prospěšné, hlavně různá řešení reakcí na kluzkém a polokluzkém povrchu, velmi kladně hodnotím i závěrečnou fázi "blbnutí" při samotných smycích :-)


Jméno (přezdívka): Jaroslav Zuljak

Nemám připomínek, leda by možná chtělo o trochu víc praktických jízd, ale stejně během půl dne stihneš jenom oznámit se ze základy věci pro představy a praktické odzkoušení. Dobra studijní teoretická část školení. Rád jsem se školy zúčastnil jelikož byl jsem začínající řidič, bylo to pro mne vcelku přínosné. Děkuji.


Jméno (přezdívka): Karolína

V kazdem pripade dekuji za kurz, ziskala jsem vice jistoty pri ovladani sveho vozidla.


Jméno (přezdívka): Martin

Do úvodní teoretické hodiny a půl se dá nacpat bohužel jen málo "učiva", ale na druhou stranu praxe je vždy o dost důležitější a na tu je času naštěstí dost. Jedinou nevýhodou je okruh UAMK samotný, protože nájezdová zatáčka je dost ostrá a ne každé auto je schopné i díky ní dosáhnout vyšší rychlosti. Celkově ale palec nahoru. Osobně mi škola smyku jako začínajícímu řidiči dost pomohla jak krátce po nabytí řidičského průkazu a prvních stech kilometrech, jelikož člověk zjistí co jeho auto dokáže a co asi tak může čekat. Když jsem pak vyrazil o necelého půl roku později znovu, získal jsem skutečnou důvěru ke svému autu a ve své schopnosti, protože člověk se při manévrování a horších podmínkách naučí celkem přesně předvídat, co udělá auto, a sám nezmatkuje. Například vyhýbací manévr, který je probrán celkem důkladně jsem už od té doby musel jednou nouzově využít a už jen kvůli tomu nelituji, že jsem si školu smyku prodělal. Neumět ten manévr, možná by nás v republice bylo o jednoho méně! Tím hůř, že by si za to dotyčný mohl sám.


Jméno (přezdívka): Alena Vášová

Poděkování za velmi příjemný, milý, vstřícný a ochotný přístup lektorů a za trpělivost, když nám něco zrovna moc nešlo. A za to, že nenechali ublížit si jak nám, tak autíčkům. Doufám, že to, co jsme si mohli vyzkoušet a trochu se naučit, jak reagovat v krizových situacích, nebudeme nikdy v reálu muset použít.


Jméno (přezdívka): Edita Vacková

Pro mě to bylo velice přínosné, vše probíhalo hladce, dobrá organizace i instruktoři. Děkuji moc. Všem doporučuji absolvovat.


Jméno (přezdívka): Josef Košek

Škola smyku byl velmi hezky strávený den, jako pozitivum bych hodnotil možnost přítomnosti přátel/rodiny. Dají se pořídit hezké fotky. Trochu mě mrzelo, že jsem velkou část školy strávil v autě a nemohl pozorovat ostatní jak se potýkají s připravenou situací. Ale i přesto to byl hezký zážitek. Josef Košek


Jméno (přezdívka): Dana Dudková

Byla jsem na obou částech, jak pro začátečníky tak i pro pokročilé a byla jsem velmi nadšená. Svoje zážitky jsem předala známým a někteří z nich už to u vás taky absolvovali, Myslím, že je to naučné a i zábavné, jak podání teorie tak i praxe. Dudková


Jméno (přezdívka): Lenka Týblová

Dobrý den pane inženýre, původně jsem si myslela, že svůj strach z kurzu vůbec nepřekonám, ale s Vaší pomocí i s podporou manžela jsem strach nakonec překonala, výuka se mi moc líbila a ze zážitků žiji dodnes :-). Manžel říkal, že jsem si v řízení auta díky kurzu jistější a já to také tak cítím :-). Mějte se hezky, ať se Vám i nadále daří. Určitě se u Vás ještě objevíme. Lenka Týblová


Jméno (přezdívka): Zdeněk Matějka

Škola smyku se mi vlemi líbila. Kromě toho, že to byl příjemně strávený půlden, získá člověk i důležité znalosti a zkušenosti. Po zvládnutí všech úkolů následuje sladká odměna v podobě záměrného smyku na kluzké ploše, na což samozřejmě vzpomínám jako na skvělý adrenalinový zážitek bez rizika. Chtěl bych vyjádřit panu Hruškovi poděkování za to, jak celý kurz probíhal. Teorie byla vedena vtipnou formou, takže překvapivě i ta mě bavila. Dále si vážím toho, že při samotných jízdách mohou být v autě spolujezdci a dokonce je i možnost občasného vystřídání řidičů.


Jméno (přezdívka): Tomáš

Díky, bylo to přenosné.


Jméno (přezdívka): Jindra Váňová

Škola smyku je dobře prezentována na internetu, takže účastník dopředu ví, jak akce bude probíhat. Akce splnila mé očekávání. Žádnou připomínku nemám. Mé poděkování patří panu Ing. Hruškovi za individuální přístup, pomoc a konkrétní rady přímo při jízdách, které byl ochoten se mnou na "cvičáku" absolvovat.Po loňském nepříjemném zážitku se smykem na zledovatělé vozovce jsem si ráda vyzkoušela smyky a jejich zvládání cvičně. Ze své zkušenosti mohu Školu smyku doporučit bez obav i řidičkám střední a starší generace.


Jméno (přezdívka): Tomáš Florián

Velice jsme uvítal profesionalitu a průběh celého kurzu. Vše probíhalo k mé maximální spokojenosti a získané dovednosti považuji za velmi přínosné.


Jméno (přezdívka): Jarmila Faltová

Dobrý den, jako absolventka vaší školy smyku Vám sděluji následující: - pro sebe bych si asi nic takového nekoupila, ale jako dárek to je dobré, - zatím nemohu posoudit využitelnost, neb jezdím opatrně a zatím jsem neměla možnost si ověřit své reakce a doufám, že to ani nebudu potřebovat, i když člověk nikdy neví. - Ale jinak dobrý, zábavný, i ta teoretická opakování bezpečnosti, neb opakování je matka moudrosti, jak se říká. Bohužel zájemci o školu smyku se v mém okolí nenacházejí.


Jméno (přezdívka): MUDr. Petr Licek

Bez připomínek - výborně strávený den - vše perfektně zorganizováno , velmi překvapivě i teoretická část pro dlouhodobého držitele ŘP i nové informace.


Jméno (přezdívka): Nornička Petr

Rozhodně nikomu nedoporučuji, vyhozené peníze.


Jméno (přezdívka): Míra Děčín

Dobrý den, škola smyku se mi líbila a mohu říci, že pro mne byla přínosem. Vyzkoušel jsem si chování auta pod vedení instruktora a dobré bylo vidět i jízdu ostatních absolventů. Moc děkuji za zážitek a už nyní uvažuji o umožnění stejného zážitku pro syna, který si letos udělal řidičák. Pěkné svátky Miroslav


Jméno (přezdívka): Radek

Vždy se sejdou různí lidé a různí řidiči s různými zkušenostmi. Některým by prospěla ještě trochu teorie, já bych asi přivítal více praktických jízd. Kurz je, ale dobrým kompromisem a moc jsem si ho užil. Původně jsem na začátečníky přihlásil moji přítelkyni, aby přestala mít panický strach z jízdy na kluzkém povrchu. Ona mi potom na revanš, objednala kurz pro pokročilé. Nejdříve jsem měl celkem pocit, že mi kurz nemá co dát, protože na silnici jsem denně, za jakéhokoli počasí už přes 20 let, řízení je můj koníček a jízdu na kluzku si užívám. Nakonec z toho bylo moc krásně strávené dopoledne se spoustou legrace. Není od věci si vyzkoušet co vozidlo (a řidič) skutečně umí, na uzavřené trati. Děkuji a doporučuji.


Jméno (přezdívka): Václav Sodomka

Absolutní spokojenost, děkujeme.


Jméno (přezdívka): Pavel

Dobrý a pohodový přístup, srozumitelné vedení jízd.


Jméno (přezdívka): Daniel Macko

Kurz mi pomohl reagovat a zachovat se správně v komplikovaných a nebezpečných situacích přímo v provozu. Ujasnil mi některé mýty ohledně ovládání a řízení vozidla.


Jméno (přezdívka): Jana Rohalová

Byl to zážitek a všem doporučuji. Odborné vedení při praktickém výcviku, zároveň milé a velmi vstřícné chování majitele ,děkuji


Jméno (přezdívka): Tomas Barta

Vrele vsem doporucuji, hlavne pred zimou. Pripomenuti zakonu fyziky jak teoreticky, tak prakticky se urcite hodi. Kurz jsem apsolvoval na zapujcenem aute a urcite to v zadnem ohledu neovlivnilo miru ziskanych praktickych dovednosti. Jak to jen bude mozne, velice rad budu pokracovat kurzem pro pokrocile.


Jméno (přezdívka): Ing. Hradílek Tomáš

*Vynikající zkušenost, člověk lépe pozná hranice a chování SVÉHO auta v náročných podmínkách. Žádný simulátor nebo cizí vůz. *Výborná atmosféra v kurzu! *Skvělé i jako "adrealinový zážitek" v bezpečném prostředí a pod vedením instruktora. Jen se nebát a jít za svou přirozenou psychickou hranici... Kde jinde si to takto vyzkoušet?! Mohu jen doporučit. Snad jen škoda, že to tak rychle uteklo... ;-) *Díky organizátorům!


Jméno (přezdívka): Josef Těšitel

Já jsem absolvoval 26.10. - vyšlo počasí, instruktor byl v pohodě - vysvětloval stručně a dobře a o to jsme více jezdili - mám odježděno hodně desítek tisíc kilometrů včetně smyků, ale toto je něco úplně jiného. Děkuji za super zážitek !!!


Jméno (přezdívka): Samuel

Je to dobrá zkušenost! Nelituji peněz. Pro představu chování auta za nepříznivých podmínek je to dobré.


Jméno (přezdívka): Josef Zajac

Vše naprosto v pořádku, instruktáže i průběh. Děkuji moc


Jméno (přezdívka): Jakub Šimák

Bylo to super, zjistil jsem, jak se auto na sněhu chová, sice mi to na 100 % nepomůže kritickou situaci zvládnout, ale alespoň mám povědomí o tom, co v danou chvíli dělat.


Jméno (přezdívka): David

Super okruh na smyky.


Jméno (přezdívka): Josef Brouček

Výborný kurz, přátelští instruktoři, osobitý přístup. Vřele doporučuji.


Omega Czech Autoškola Brno - Dalibor Petr